Kurum / Kuruluşlar için Deprem Bölgesine Destek Bilgi Toplama Formu

Deprem bölgesindeki lokal üreticiler hakkında yaptığımız destek çağrısı sonrasında bizimle iletişime geçerek “daha fazlasını yapmak” istediğini belirten sayısız kurum / kuruluş oldu. Gelinen aşamada bölgedeki ihtiyaç noktalarıyla, hizmet sağlayabilecek kurumları bir araya getirebileceğimiz bir çalışmaya başladık. 

Aşağıdaki formu kurumların temsilcisi olarak siz doldurabilir ya da çevrenizde destek vermek istediğini bildiğiniz kurumların temsilcilerine ileterek daha çok kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz. Local Makers olarak sunabileceğiniz destek hizmetlerini ihtiyaç duyabilecek işletmelere iletmekten ve destek sağlayan kurumları sitemizde listelemekten mutluluk duyacağız.

Yaraları birlikte sarmak için her birimizin atabileceği bir adım olduğuna, bu adımların birleşerek bizi daha ferah günlere çıkaracağına inancımız tam…

Click or drag a file to this area to upload.
Logonuzu, kurumunuzu destekçi firmalar arasında listelemek için kullanacağız.
Hizmet İşletmesi: Bir hizmetin yerine getirilmesi veya hizmet üretimi ile uğraşan işletmelerdir.bir hizmetin yerine getirilmesi veya hizmet üretimi ile uğraşan işletmeler.

Satıcı İşletme / Pazarlama Kurumu: Ticaret sektöründe çalışan toptancılık, yarı toptancılık ve perakendecilik yapan işletmeler.

Üretici İşletme: Mal veya fiziksel ürün üreten tarım, inşaat ve sanayi sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren işletmeler.
Bilmemiz gerektiğini düşündüğünüz, hizmetin kapsam ve kısıtları ile ilgili detaylar.
Hizmetin kapsamı sayısal olarak ölçümlenemiyorsa detaylandırmanızı rica ederiz.